Wyposażenie gastronomii, wyposażenie sklepów. Hand-Spol Horeca :: Meble i wyposażenie sklepów

W zakresie wyposażenia sklepów prowadzimy kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz sieci handlowych. Oferujemy szeroki asortyment towarów dla sklepów każdej branży pod indywidualne zamówienie klienta.

Dla supermarketów, średnich i małych sklepów, również do sklepów przy stacjach benzynowych oferujemy regały metalowe i drewniane w wersji dobrze dopasowanej do potrzeb nabywcy. Regał wykonany jest z blach i profili stalowych pokrytych farbami proszkowymi metodą elektrostatyczną. Zastosowana farba odpowiada wymogom ekologicznym. Regał produkowany jest seryjnie w kolorze białym, a na życzenie klienta wykonujemy regały w innym kolorze.

Na stoiska piekarnicze, monopolowe, prasowe i warzywne proponujemy regały drewniane. W regałach specjalistycznych wykorzystane zostały elementy metalowe połączone z tworzywem drewnopodobnym, co podkreśla ich odmienność a jednocześnie wyróżnia z aranżacji całego sklepu. W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty program uzupełniający (szuflady, szafki, witryny, program wyrobów z drutu, boxpalety, stojaki chromowe, półki na pieczywo, pojemniki na warzywa, lustra), pozwalający na wyposażenie obiektu handlowego dowolnej branży.

Boksy (stanowiska) kasowe to niezbędny element każdego sklepu samoobsługowego. W ofercie proste stanowiska kasowe bez taśmy przeznaczone do mniejszych sklepów oraz boksy kasowe wykonane z aluminium, blachy stalowej malowanej proszkowo lub z kwasoodpornej stali nierdzewnej z wielowarstwową taśmą przesuwną. Bogate wyposażenie dodatkowe.

Pozostałe meble.

Zapewniamy montaż, serwis, materiały eksploatacyjne.

Więcej szczegółów pod numerami telefonu 52 342-99-20, 52 345-25-64
lub e-mail: handlowy@hand-spol.com.pl

Sprawdź, u nas taniej niż u producenta.

Gastronomia Chlodnictwo Meble Klimatyzacja
Wyposażenie sklepów spożywczych i gastronomii.